Ekip Arama Rust Sunucusu Kurulacak

Jaeden

𝐑𝐔𝐒𝐓𝐔𝐑𝐊𝐈𝐘𝐄
Yönetici
Administrator
21 Eki 2023
Uzun sürenin ardından tekrardan sunucu açma kararı aldım fakat sunucuyla 7/24 ilgilenecek vakit bulamıyorum. Geçmiş zamanlarda sunucu kurmuş, pluginlerden ve rust sunucu ayarlarında bilgisi olan kişiler iletişime geçebilirler. Sanal sunucu benim tarafımdan sağlanacak (R9 5900X) pluginlerde aynı şekilde çoğu mevcut. Yorum olarak sormak istediğiniz soru varsa sorabilirsiniz veya direkt olarak discord adresimizden destek talebi açabilirsiniz.

logo.png.png

Sanal sunucu kendi firmamız tarafından sağlanacak sanırım sizde yetkili arıyorsunuz isteyen olursa konunuza dönüş sağlarlar.

Uzun sürenin ardından tekrardan sunucu açma kararı aldım fakat sunucuyla 7/24 ilgilenecek vakit bulamıyorum. Geçmiş zamanlarda sunucu kurmuş, pluginlerden ve rust sunucu ayarlarında bilgisi olan kişiler iletişime geçebilirler. Sanal sunucu benim tarafımdan sağlanacak (R9 5900X) pluginlerde aynı şekilde çoğu mevcut. Yorum olarak sormak istediğiniz soru varsa sorabilirsiniz veya direkt olarak discord adresimizden destek talebi açabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 40

Değerli forum yöneticisi bende bir rust serverı açmayı düşünüyorum fakat bilişim firması konusunda çok kararsız kaldım sizinde yaşadığınız tecrübe ettiğiniz durumlar olmuştur ben hiç rust sunucusu açmadım ama oynadığım serverlarda lag - serverın aniden kapanması - bazı durumlarda serverların 2-3 gün kapalı kalması gibi sıkıntılar yaşanıyordu bana sıkıntı yaşatmayacak kesintisiz adam akıllı hizmet sunabilecek bir firma lazım gerçekten ticari açıdan değil içinizden geçen gerçekten burası iyidir işin hakkını verir dediğiniz bir bilişim firması var mı acaba ?

Açacağımız sunucuda aynı şekilde AWM BİLİŞİM Firmasında yer alacak şu anada kadar sorun yaşamadığımı belirtebilirim ping konusunda sunucular türkiye olduğu için sorunda yaşamazsınız.